У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6502 Шепетівка — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Шепетівка - Коростень номер 6502 відправляється зі станції Шепетівка о 03.16 і прибуває на станцію Коростень о 07.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6502 Шепетівка - Коростень пролягає по таким станціям як Майдан-Вила, Радулино, Колодянка, Наливна, Дружба, Рихальська, Вірівка, Баскаки, Бондарівський, Гранітний, Вигів, Чигирі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 03.16
Савичі 03.31 1 хв  03.32 15 хв 
Майдан-Вила 03.43 1 хв  03.44 27 хв 
Дубіївка 03.48 1 хв  03.49 32 хв 
Радулино 03.56 1 хв  03.57 40 хв 
Мирославль 04.04 1 хв  04.05 48 хв 
Колодянка 04.10 1 хв  04.11 54 хв 
Орепи 04.20 1 хв  04.21 1 г  4 хв 
Наливна 04.27 1 хв  04.28 1 г  11 хв 
Новоград-Волинський-1 04.34 24 хв  04.58 1 г  18 хв 
Дружба 05.03 1 хв  05.04 1 г  47 хв 
Вершниця 05.11 1 хв  05.12 1 г  55 хв 
Рихальська 05.21 1 хв  05.22 2 г  5 хв 
Уборть 05.27 1 хв  05.28 2 г  11 хв 
Вірівка 05.33 1 хв  05.34 2 г  17 хв 
Яблунець 05.44 17 хв  06.01 2 г  28 хв 
Баскаки 06.06 1 хв  06.07 2 г  50 хв 
Ушиця 06.14 5 хв  06.19 2 г  58 хв 
Бондарівський 06.23 1 хв  06.24 3 г  7 хв 
Омелянівка 06.29 1 хв  06.30 3 г  13 хв 
Гранітний 06.38 1 хв  06.39 3 г  22 хв 
Видень 06.45 1 хв  06.46 3 г  29 хв 
Вигів 06.49 1 хв  06.50 3 г  33 хв 
Обвідний 06.55 1 хв  06.56 3 г  39 хв 
Чигирі 07.00 2 хв  07.02 3 г  44 хв 
Коростень 07.08 3 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6502 Шепетівка — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930