У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6502 Шепетівка — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6502 сполученням Шепетівка - Коростень відправляється зі станції Шепетівка о 03.16 і прибуває на станцію Коростень о 07.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Майдан-Вила, Радулин, Колодянка, Наливна, Дружба, Рихальська, Вірівка, Баскаки, Бондарівський, Гранітний, Вигів, Чигирі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 03.16
Савичі 03.31 1 хв  03.32 15 хв 
Майдан-Вила 03.43 1 хв  03.44 27 хв 
Дубіївка 03.48 1 хв  03.49 32 хв 
Радулин 03.56 1 хв  03.57 40 хв 
Мирославль 04.03 1 хв  04.04 47 хв 
Колодянка 04.11 6 хв  04.17 55 хв 
Орепи 04.25 1 хв  04.26 1 г  9 хв 
Наливна 04.31 1 хв  04.32 1 г  15 хв 
Новоград-Волинський-1 04.38 19 хв  04.57 1 г  22 хв 
Дружба 05.02 1 хв  05.03 1 г  46 хв 
Вершниця 05.10 1 хв  05.11 1 г  54 хв 
Рихальська 05.20 1 хв  05.21 2 г  4 хв 
Уборть 05.26 1 хв  05.27 2 г  10 хв 
Вірівка 05.32 1 хв  05.33 2 г  16 хв 
Яблунець 05.43 19 хв  06.02 2 г  27 хв 
Баскаки 06.08 1 хв  06.09 2 г  52 хв 
Ушиця 06.16 4 хв  06.20 3 г 
Бондарівський 06.20 5 хв  06.25 3 г  4 хв 
Омелянівка 06.30 1 хв  06.31 3 г  14 хв 
Гранітний 06.39 1 хв  06.40 3 г  23 хв 
Видень 06.45 1 хв  06.46 3 г  29 хв 
Вигів 06.49 1 хв  06.50 3 г  33 хв 
Обвідний 06.55 1 хв  06.56 3 г  39 хв 
Чигирі 07.00 2 хв  07.02 3 г  44 хв 
Коростень 07.08 3 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6502 Шепетівка — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31