У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6502 Шепетівка — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6502 сполученням Шепетівка - Коростень відправляється зі станції Шепетівка о 03.16 і прибуває на станцію Коростень о 07.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Майдан-Вила, Радулин, Колодянка, Наливна, Дружба, Рихальська, Вірівка, Баскаки, Бондарівський, Гранітний, Вигів, Чигирі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 03.16
Савичі 03.31 1 хв  03.32 15 хв 
Майдан-Вила 03.42 1 хв  03.43 26 хв 
Дубіївка 03.47 1 хв  03.48 31 хв 
Радулин 03.55 1 хв  03.56 39 хв 
Мирославль 04.02 1 хв  04.03 46 хв 
Колодянка 04.10 5 хв  04.15 54 хв 
Орепи 04.24 1 хв  04.25 1 г  8 хв 
Наливна 04.31 1 хв  04.32 1 г  15 хв 
Новоград-Волинський-1 04.38 19 хв  04.57 1 г  22 хв 
Дружба 05.02 1 хв  05.03 1 г  46 хв 
Вершниця 05.10 1 хв  05.11 1 г  54 хв 
Рихальська 05.20 1 хв  05.21 2 г  4 хв 
Уборть 05.26 1 хв  05.27 2 г  10 хв 
Вірівка 05.32 1 хв  05.33 2 г  16 хв 
Яблунець 05.43 19 хв  06.02 2 г  27 хв 
Баскаки 06.08 1 хв  06.09 2 г  52 хв 
Ушиця 06.16 4 хв  06.20 3 г 
Бондарівський 06.20 5 хв  06.25 3 г  4 хв 
Омелянівка 06.30 1 хв  06.31 3 г  14 хв 
Гранітний 06.39 1 хв  06.40 3 г  23 хв 
Видень 06.45 1 хв  06.46 3 г  29 хв 
Вигів 06.49 1 хв  06.50 3 г  33 хв 
Обвідний 06.55 1 хв  06.56 3 г  39 хв 
Чигирі 07.00 2 хв  07.02 3 г  44 хв 
Коростень 07.08 3 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6502 Шепетівка — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031