У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дружба - Яблунець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дружба - Яблунець:

Поточний розклад електричок Дружба - Яблунець включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 29 хв зі станції Дружба і прибуває на станцію Яблунець о 18 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502 сполученням Шепетівка - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 0 г 40 хв. Між станціями Дружба і Яблунець цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дружба - Яблунець, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дружба Яблунець ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дружба - Яблунець можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502 Новоград-Волинський Коростень 05.03
Дружба
05.43
Яблунець
40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6502 Шепетівка Коростень 05.03
Дружба
05.43
Яблунець
40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6504 Шепетівка Коростень 17.29
Дружба
18.08
Яблунець
39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дружба -Яблунець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дружба — Яблунець

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Яблунець — Дружба