У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дивлин - Чигирі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дивлин - Чигирі:

Поточний розклад електричок Дивлин - Чигирі включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 52 хв зі станції Дивлин і прибуває на станцію Чигирі о 06 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6484 сполученням Олевськ - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 0 г 55 хв. Між станціями Дивлин і Чигирі цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Путиловичі(16.28), Лугини(16.48), Купище(17.07), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дивлин - Чигирі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дивлин Чигирі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дивлин - Чигирі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6480 Олевськ Коростень 05.52
Дивлин
06.45
Чигирі
53 хв Курсує щоденно - переглянути
6482 Олевськ Коростень 14.58
Дивлин
15.53
Чигирі
55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6484 Олевськ Коростень 16.23
Дивлин
17.18
Чигирі
55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дивлин -Чигирі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дивлин — Чигирі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чигирі — Дивлин