У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6482 Олевськ — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6482 сполученням Олевськ - Коростень відправляється зі станції Олевськ о 13.49 і прибуває на станцію Коростень о 16.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Тепениця, Пояски, Рудня-Радовельська, Діброва-Олевська, Нові Білокоровичі, Білокоровичі, Малий Дивлин, Дивлин, Путиловичі, Кремне, Красностав, Лугини, Великий Ліс, Клочки, Купище, Кожухівка, Чигирі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад


з 2021-03-02 по 2021-03-08: Приміські поїзди по Коростенській дирекції залізничних перевезень будуть прямувати: 7 березня 2021 року по варіанту «субота», 8 березня 2021 року по варіанту «неділя».

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Олевськ 13.49
Тепениця 13.58 1 хв  13.59 9 хв 
Пояски 14.08 1 хв  14.09 19 хв 
Рудня-Радовельська 14.18 1 хв  14.19 29 хв 
Діброва-Олевська 14.30 1 хв  14.31 41 хв 
Нові Білокоровичі 14.38 1 хв  14.39 49 хв 
Білокоровичі 14.44 2 хв  14.46 55 хв 
Малий Дивлин 14.52 1 хв  14.53 1 г  3 хв 
Дивлин 14.57 1 хв  14.58 1 г  8 хв 
Путиловичі 15.03 1 хв  15.04 1 г  14 хв 
Кремне 15.09 1 хв  15.10 1 г  20 хв 
Красностав 15.16 1 хв  15.17 1 г  27 хв 
Лугини 15.23 2 хв  15.25 1 г  34 хв 
Великий Ліс 15.30 1 хв  15.31 1 г  41 хв 
Клочки 15.37 1 хв  15.38 1 г  48 хв 
Купище 15.42 1 хв  15.43 1 г  53 хв 
Кожухівка 15.49 1 хв  15.50 2 г 
Чигирі 15.53 1 хв  15.54 2 г  4 хв 
Коростень 16.02 2 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6482 Олевськ — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930