У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6482 Олевськ — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Олевськ - Коростень номер 6482 відправляється зі станції Олевськ о 13.49 і прибуває на станцію Коростень о 16.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6482 Олевськ - Коростень пролягає по таким станціям як Тепениця, Пояски, Рудня-Радовельська, Діброва-Олевська, Нові Білокоровичі, Білокоровичі, Малий Дивлин, Дивлин, Путиловичі, Кремне, Красностав, Лугини, Великий Ліс, Клочки, Купище, Кожухівка, Чигирі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Олевськ 13.49
Тепениця 13.58 1 хв  13.59 9 хв 
Пояски 14.08 1 хв  14.09 19 хв 
Рудня-Радовельська 14.18 1 хв  14.19 29 хв 
Діброва-Олевська 14.30 1 хв  14.31 41 хв 
Нові Білокоровичі 14.38 1 хв  14.39 49 хв 
Білокоровичі 14.44 2 хв  14.46 55 хв 
Малий Дивлин 14.52 1 хв  14.53 1 г  3 хв 
Дивлин 14.57 1 хв  14.58 1 г  8 хв 
Путиловичі 15.03 1 хв  15.04 1 г  14 хв 
Кремне 15.09 1 хв  15.10 1 г  20 хв 
Красностав 15.16 1 хв  15.17 1 г  27 хв 
Лугини 15.23 2 хв  15.25 1 г  34 хв 
Великий Ліс 15.30 1 хв  15.31 1 г  41 хв 
Клочки 15.37 1 хв  15.38 1 г  48 хв 
Купище 15.42 1 хв  15.43 1 г  53 хв 
Кожухівка 15.49 1 хв  15.50 2 г 
Чигирі 15.53 1 хв  15.54 2 г  4 хв 
Коростень 16.02 2 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6482 Олевськ — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28