У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Олевськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Олевськ:

Актуальний розклад електричок по станції Олевськ містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Олевськ з такими станціями і населеними пунктами як Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 15 хв до пункту призначення Коростень. Найближчі станції та зупинні пункти Тепениця. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Олевськ відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Олевськ - Коростень, Коростень - Олевськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Олевськ відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6480 Олевськ Коростень 04.47 Курсує щоденно - переглянути
6481 Коростень Олевськ 11.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6483 Коростень Олевськ 12.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6482 Олевськ Коростень 13.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6484 Олевськ Коростень 15.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6485 Коростень Олевськ 22.35 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Олевськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Олевськ