У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дивлин - Коростень
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дивлин - Коростень:

Поточний розклад електричок Дивлин - Коростень включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 52 хв зі станції Дивлин і прибуває на станцію Коростень о 06 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6484 сполученням Олевськ - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 1 г 4 хв. Між станціями Дивлин і Коростень цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Путиловичі(16.28), Лугини(16.48), Купище(17.07), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дивлин - Коростень, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дивлин Коростень ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дивлин - Коростень можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6480 Олевськ Коростень 05.52
Дивлин
06.55
Коростень
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6482 Олевськ Коростень 14.58
Дивлин
16.02
Коростень
1 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6484 Олевськ Коростень 16.23
Дивлин
17.27
Коростень
1 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дивлин -Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дивлин — Коростень

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Коростень — Дивлин