У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Джгун - Покотилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Джгун - Покотилівка:

Поточний розклад електричок Джгун - Покотилівка включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 50 хв зі станції Джгун і прибуває на станцію Покотилівка о 16 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6690 сполученням Красноград - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 59 хв. Між станціями Джгун і Покотилівка цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Ордівка(13.37), Комарівка(14.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Джгун - Покотилівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Джгун Покотилівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Джгун - Покотилівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Джгун -Покотилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Джгун — Покотилівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Покотилівка — Джгун