У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Покотилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Покотилівка:

Актуальний розклад електричок по станції Покотилівка містить всього 31 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Покотилівка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Красноград, Біляївка, Гаврилівка, Лозова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 06 хв до пункту призначення Біляївка. Найближчі станції та зупинні пункти Науковий, Карачівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Покотилівка відправляються або прибувають вранці - 12 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Краматорськ - Харків-Пас., Харків-Пас. - Гаврилівка, Харків-Пас. - Красноград. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Покотилівка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Покотилівка - Харків від 15.00 грн. (10.4 км)

  • Покотилівка - Лозова від 41.50 грн. (135.1 км)

  • Покотилівка - Красноград від 29.00 грн. (87.7 км)

  • Покотилівка - Мерефа від 17.00 грн. (15.7 км)

  • Покотилівка - Лихачове від 27.00 грн. (76.5 км)

  • Покотилівка - Зміїв від 21.00 грн. (46.1 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6506 Лихачове Харків 06.06 1 хв  06.07 Курсує щоденно - переглянути
6682* Власівка Харків 06.22 1 хв  06.23 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.51 1 хв  06.52 Курсує щоденно - переглянути
6684 Красноград Харків 07.06 1 хв  07.07 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 07.25 1 хв  07.26 Курсує щоденно - переглянути
6685* Харків Красноград 07.31 1 хв  07.32 Курсує щоденно - переглянути
6511 Харків Біляївка 07.58 1 хв  07.59 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 08.27 1 хв  08.28 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 08.58 1 хв  08.59 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 09.11 1 хв  09.12 Курсує щоденно - переглянути
6678 Красноград Харків 09.39 1 хв  09.40 Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 10.41 1 хв  10.42 Курсує щоденно - переглянути
6686 Красноград Харків 11.08 1 хв  11.09 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 12.01 1 хв  12.02 Курсує щоденно - переглянути
6812-6822* Краматорськ Харків 12.10 1 хв  12.11 Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Лозова 12.42 1 хв  12.43 Курсує щоденно - переглянути
6688* Красноград Харків 13.13 1 хв  13.14 Курсує щоденно - переглянути
6691 Харків Красноград 14.00 1 хв  14.01 Курсує щоденно - переглянути
6823-6813 Харків Краматорськ 14.19 1 хв  14.20 Курсує щоденно - переглянути
6690 Красноград Харків 16.12 1 хв  16.13 Курсує щоденно - переглянути
7001 Харків Лозова 16.21 1 хв  16.22 Курсує щоденно - переглянути
6522 Біляївка Харків 17.13 1 хв  17.14 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 17.29 1 хв  17.30 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.35 1 хв  17.36 Курсує щоденно - переглянути
6693 Харків Красноград 17.43 1 хв  17.44 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 18.46 1 хв  18.47 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 18.59 1 хв  19.00 Курсує щоденно - переглянути
6694 Красноград Харків 19.29 1 хв  19.30 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 20.40 1 хв  20.41 Курсує щоденно - переглянути
6856 Лозова Харків 20.51 1 хв  20.52 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Біляївка 21.05 1 хв  21.06 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Покотилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Покотилівка