У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Покотилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Покотилівка:

Актуальний розклад електричок по станції Покотилівка містить всього 28 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Покотилівка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Красноград, Лихачове, Гаврилівка, Лозова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 51 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Науковий, Карачівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Покотилівка відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лозова - Харків-Пас., Біляївка - Харків-Пас., Зміїв - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Покотилівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6508 Біляївка Харків 06.51 1 хв  06.52 Курсує щоденно - переглянути
6684 Красноград Харків 07.04 1 хв  07.05 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 07.25 1 хв  07.26 Курсує щоденно - переглянути
6685 Харків Красноград 07.31 1 хв  07.32 Курсує щоденно - переглянути
6511* Харків Лихачове 07.58 1 хв  07.59 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 08.27 1 хв  08.28 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 08.58 1 хв  08.59 Курсує щоденно - переглянути
6513* Харків Гаврилівка 09.08 1 хв  09.09 Курсує щоденно - переглянути
6678 Красноград Харків 09.25 1 хв  09.26 Курсує щоденно - переглянути
6852* Дубове Харків 10.33 1 хв  10.34 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 11.47 1 хв  11.48 Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Лозова 12.35 1 хв  12.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853* Харків Гаврилівка 12.35 1 хв  12.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6688 Красноград Харків 13.01 1 хв  13.02 Курсує щоденно - переглянути
6691 Харків Красноград 14.09 1 хв  14.10 Курсує щоденно - переглянути
6690 Красноград Харків 14.30 1 хв  14.31 Курсує щоденно - переглянути
6522* Лихачове Харків 15.58 1 хв  15.59 Курсує щоденно - переглянути
7001 Харків Лозова 16.17 1 хв  16.18 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 17.28 1 хв  17.29 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.35 1 хв  17.36 Курсує щоденно - переглянути
6693 Харків Красноград 17.43 1 хв  17.44 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 18.25 1 хв  18.26 Курсує щоденно - переглянути
6524* Гаврилівка Харків 18.59 1 хв  19.00 Курсує щоденно - переглянути
6694 Красноград Харків 19.29 1 хв  19.30 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 20.23 1 хв  20.24 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Біляївка 20.47 1 хв  20.48 Курсує щоденно - переглянути
6856 Лозова Харків 20.50 1 хв  20.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6856* Гаврилівка Харків 20.50 1 хв  20.51 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Покотилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Покотилівка