У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Покотилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Покотилівка:

Актуальний розклад електричок по станції Покотилівка містить всього 35 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Покотилівка з такими станціями і населеними пунктами як Біляївка, Дубове, Зміїв, Харків-Пас., Красноград. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 32 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти . Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Покотилівка відправляються або прибувають вранці - 13 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Красноград, Мерефа - Харків-Пас., Зміїв - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Покотилівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6531 Харків Біляївка 00.15 1 хв  00.16 Курсує щоденно - переглянути
6503 Харків Дубове 03.50 1 хв  03.51 Курсує щоденно - переглянути
6701 Харків Зміїв 04.08 1 хв  04.09 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 05.14 1 хв  05.15 Курсує щоденно - переглянути
6684 Красноград Харків 06.33 1 хв  06.34 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 07.03 1 хв  07.04 Курсує щоденно - переглянути
6686 Красноград Харків 07.11 1 хв  07.12 Курсує щоденно - переглянути
6510 Мерефа Харків 07.25 1 хв  07.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6685 Харків Красноград 07.31 1 хв  07.32 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 07.47 1 хв  07.48 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 08.31 1 хв  08.32 Курсує щоденно - переглянути
6513* Харків Лозова 08.43 1 хв  08.44 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 08.58 1 хв  08.59 Курсує щоденно - переглянути
6678 Зачепилівка Харків 09.11 2 хв  09.13 Курсує щоденно - переглянути
7032-7034 Слов'янськ Харків 10.46 1 хв  10.47 Курсує щоденно - переглянути
6517* Харків Дубове 11.24 1 хв  11.25 Курсує щоденно - переглянути
6516 Дубове Харків 12.44 1 хв  12.45 Курсує щоденно - переглянути
6675 Харків Красноград 13.03 1 хв  13.04 Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Лозова 13.55 1 хв  13.56 Курсує щоденно - переглянути
6691 Харків Красноград 14.09 1 хв  14.10 Курсує щоденно - переглянути
6690 Красноград Харків 14.31 1 хв  14.32 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 16.09 1 хв  16.10 Курсує щоденно - переглянути
6692 Красноград Харків 16.39 1 хв  16.40 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.35 1 хв  17.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6693 Харків Красноград 17.43 1 хв  17.44 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Слов'янськ 18.01 1 хв  18.02 Курсує щоденно - переглянути
6677 Харків Зачепилівка 18.52 1 хв  18.53 Курсує щоденно - переглянути
6524 Лозова Харків 18.54 1 хв  18.55 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 19.06 1 хв  19.07 Курсує щоденно - переглянути
6694 Красноград Харків 19.17 1 хв  19.18 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 20.54 1 хв  20.55 Курсує щоденно - переглянути
6528 Дубове Харків 20.59 1 хв  21.00 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 21.03 1 хв  21.04 Курсує щоденно - переглянути
6696 Красноград Харків 21.06 1 хв  21.07 Курсує щоденно - переглянути
6856 Лозова Харків 23.31 1 хв  23.32 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Покотилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Покотилівка