У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Джигаївка - Ворожба-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Джигаївка - Ворожба-Пас.:

Поточний розклад електричок Джигаївка - Ворожба-Пас. включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 05 хв зі станції Джигаївка і прибуває на станцію Ворожба-Пас. о 10 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6306 сполученням Бахмач-Пас. - Ворожба-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 22 хв. Між станціями Джигаївка і Ворожба-Пас. цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Дубов'язівка(21.13), Грузьке(21.29), Клепали(22.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Джигаївка - Ворожба-Пас., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Джигаївка Ворожба-Пас. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Джигаївка - Ворожба-Пас. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6302 Бахмач Ворожба 09.05
Джигаївка
10.25
Ворожба-Пас.
1 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути
888Л Київ Ворожба 13.58
Джигаївка
15.20
Ворожба-Пас.
1 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути
6306 Бахмач Ворожба 21.10
Джигаївка
22.32
Ворожба-Пас.
1 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Джигаївка -Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Джигаївка — Ворожба-Пас.

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ворожба-Пас. — Джигаївка