У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гайсин - Семенки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Гайсин - Семенки:

Поточний розклад електричок Гайсин - Семенки включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 02 г 57 хв зі станції Гайсин і прибуває на станцію Семенки о 03 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6632 сполученням Гайворон - Вінниця, в цьому випадку поїздка займе 1 г 0 хв. Між станціями Гайсин і Семенки цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Гайсин - Семенки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Гайсин Семенки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Гайсин - Семенки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Гайсин та Семенки – 31.0 км. Ціна квитка на електричку Гайсин Семенки складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6632 Гайворон Вінниця 02.57
Гайсин
03.57
Семенки
1 г Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Гайсин -Семенки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Гайсин — Семенки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Семенки — Гайсин