У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенки - Гайсин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семенки - Гайсин:

Поточний розклад електричок Семенки - Гайсин включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 15 хв зі станції Семенки і прибуває на станцію Гайсин о 21 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6631 сполученням Вінниця - Гайворон, в цьому випадку поїздка займе 1 г 0 хв. Між станціями Семенки і Гайсин цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семенки - Гайсин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семенки Гайсин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семенки - Гайсин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семенки та Гайсин – 31.0 км. Ціна квитка на електричку Семенки Гайсин складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6631 Вінниця Гайворон 20.15
Семенки
21.15
Гайсин
1 г Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семенки -Гайсин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семенки — Гайсин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гайсин — Семенки