У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гаврилівка - Знам'янський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Гаврилівка - Знам'янський:

Поточний розклад електричок Гаврилівка - Знам'янський включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 10 хв зі станції Гаврилівка і прибуває на станцію Знам'янський о 18 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6825-6815 сполученням Харків-Пас. - Слов'янськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 12 хв. Між станціями Гаврилівка і Знам'янський цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Григорівка(10.43), Гусарівка(11.19), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Гаврилівка - Знам'янський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Гаврилівка Знам'янський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Гаврилівка - Знам'янський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Гаврилівка та Знам'янський – 46.7 км. Ціна квитка на електричку Гаврилівка Знам'янський складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6809 Лозова Слов'янськ 06.03
Гаврилівка
07.09
Знам'янський
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6825-6815 Харків Слов'янськ 10.32
Гаврилівка
11.44
Знам'янський
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути
6803 Лозова Слов'янськ 14.30
Гаврилівка
15.39
Знам'янський
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
6823-6813* Харків Краматорськ 17.10
Гаврилівка
18.14
Знам'янський
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Гаврилівка -Знам'янський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Гаврилівка — Знам'янський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Знам'янський — Гаврилівка