У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гніздичів - Стриганці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Гніздичів - Стриганці:

Поточний розклад електричок Гніздичів - Стриганці включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 30 хв зі станції Гніздичів і прибуває на станцію Стриганці о 18 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6085 сполученням Ходорів - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 0 г 9 хв. Між станціями Гніздичів і Стриганці цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Гніздичів - Стриганці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Гніздичів Стриганці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Гніздичів - Стриганці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6081 Ходорів Стрий 06.08
Гніздичів
06.17
Стриганці
9 хв Курсує щоденно - переглянути
6085 Ходорів Стрий 18.30
Гніздичів
18.39
Стриганці
9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Гніздичів -Стриганці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Гніздичів — Стриганці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Стриганці — Гніздичів