У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гніздичів - Верчани
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Гніздичів - Верчани:

Поточний розклад електричок Гніздичів - Верчани включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 08 хв зі станції Гніздичів і прибуває на станцію Верчани о 06 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6085 сполученням Ходорів - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 0 г 25 хв. Між станціями Гніздичів і Верчани цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Покрівці(18.35), Ходовичі(18.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Гніздичів - Верчани, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Гніздичів Верчани ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Гніздичів - Верчани можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6081 Ходорів Стрий 06.08
Гніздичів
06.32
Верчани
24 хв Курсує щоденно - переглянути
6085 Ходорів Стрий 18.30
Гніздичів
18.55
Верчани
25 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Гніздичів -Верчани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Гніздичів — Верчани

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Верчани — Гніздичів