У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Городенка-Місто - Заліщики
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Городенка-Місто - Заліщики:

Поточний розклад електричок Городенка-Місто - Заліщики включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 40 хв зі станції Городенка-Місто і прибуває на станцію Заліщики о 11 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6452 сполученням Коломия - Заліщики, в цьому випадку поїздка займе 1 г 15 хв. Між станціями Городенка-Місто і Заліщики цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Ясенів-Пільний(10.50), Прилипче(11.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Городенка-Місто - Заліщики, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Городенка-Місто Заліщики ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Городенка-Місто - Заліщики можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Городенка-Місто та Заліщики – 29.7 км. Ціна квитка на електричку Городенка-Місто Заліщики складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6452 Коломия Заліщики 10.40
Городенка-Місто
11.55
Заліщики
1 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Городенка-Місто -Заліщики можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Городенка-Місто — Заліщики

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Заліщики — Городенка-Місто