У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заліщики - Городенка-Місто
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заліщики - Городенка-Місто:

Поточний розклад електричок Заліщики - Городенка-Місто включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 35 хв зі станції Заліщики і прибуває на станцію Городенка-Місто о 13 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6451 сполученням Заліщики - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 1 г 6 хв. Між станціями Заліщики і Городенка-Місто цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Кострижівка(12.42), Рудка(13.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заліщики - Городенка-Місто, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заліщики Городенка-Місто ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заліщики - Городенка-Місто можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6451 Заліщики Коломия 12.35
Заліщики
13.41
Городенка-Місто
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заліщики -Городенка-Місто можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заліщики — Городенка-Місто

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Городенка-Місто — Заліщики