У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гречани - Заруддя
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Гречани - Заруддя:

Поточний розклад електричок Гречани - Заруддя включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 20 хв зі станції Гречани і прибуває на станцію Заруддя о 17 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6372 сполученням Гречани - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 35 хв. Між станціями Гречани і Заруддя цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Гречани - Заруддя, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Гречани Заруддя ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Гречани - Заруддя можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Гречани та Заруддя – 20.0 км. Ціна квитка на електричку Гречани Заруддя складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6372 Гречани Шепетівка 17.20
Гречани
17.55
Заруддя
35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Гречани -Заруддя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Гречани — Заруддя

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Заруддя — Гречани