У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заруддя - Гречани
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заруддя - Гречани:

Поточний розклад електричок Заруддя - Гречани включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 17 хв зі станції Заруддя і прибуває на станцію Гречани о 06 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6371 сполученням Шепетівка - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 0 г 34 хв. Між станціями Заруддя і Гречани цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заруддя - Гречани, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заруддя Гречани ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заруддя - Гречани можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заруддя та Гречани – 20.0 км. Ціна квитка на електричку Заруддя Гречани складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6371 Шепетівка Хмельницький 06.17
Заруддя
06.51
Гречани
34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заруддя -Гречани можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заруддя — Гречани

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гречани — Заруддя