У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гроза - Основа
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Гроза - Основа:

Поточний розклад електричок Гроза - Основа включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 21 хв зі станції Гроза і прибуває на станцію Основа о 16 г 26 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6608 сполученням Осинове - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 5 хв. Між станціями Гроза і Основа цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Первомайське-Південне(13.31), Гракове(14.13), Скрипаї(15.04), Жихор(16.07), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Гроза - Основа, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Гроза Основа ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Гроза - Основа можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6608 Осинове Харків 13.21
Гроза
16.26
Основа
3 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Гроза -Основа можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .