У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Осинове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Осинове:

Актуальний розклад електричок по станції Осинове містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Осинове з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 13 г 01 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Прокопівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Осинове відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Осинове - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Осинове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6605 Харків Осинове 11.43 Курсує щоденно - переглянути
6608 Осинове Харків 13.01 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Осинове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Осинове