У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6608 Осинове — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Осинове - Харків номер 6608 відправляється зі станції Осинове о 13.01 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 16.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6608 Осинове - Харків пролягає по таким станціям як Прокопівка, Гроза, Первомайське-Південне, Шевченкове-Південне, Пролісний, Гракове, Коробочкине, 20 Км, Скрипаї, Занки, Зміїв, Жихор, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Осинове 13.01
Прокопівка 13.09 1 хв  13.10 8 хв 
Гроза 13.34 1 хв  13.35 33 хв 
Первомайське-Південне 13.45 1 хв  13.46 44 хв 
Шевченкове-Південне 13.56 1 хв  13.57 55 хв 
Пролісний 14.17 1 хв  14.18 1 г  16 хв 
Гракове 14.27 1 хв  14.28 1 г  26 хв 
Коробочкине 14.57 1 хв  14.58 1 г  56 хв 
20 Км 15.06 1 хв  15.07 2 г  5 хв 
Скрипаї 15.18 1 хв  15.19 2 г  17 хв 
Занки 15.37 2 хв  15.39 2 г  36 хв 
Зміїв 16.02 1 хв  16.03 3 г  1 хв 
Жихор 16.25 1 хв  16.26 3 г  24 хв 
Основа 16.43 1 хв  16.44 3 г  42 хв 
Харків-Пас. 16.58 3 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6608 Осинове — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031