У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гусарівка - Запоріжжя-Кам'янське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Гусарівка - Запоріжжя-Кам'янське:

Поточний розклад електричок Гусарівка - Запоріжжя-Кам'янське включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 58 хв зі станції Гусарівка і прибуває на станцію Запоріжжя-Кам'янське о 19 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7008-7007 сполученням Краматорськ - Верхівцеве, в цьому випадку поїздка займе 5 г 18 хв. Між станціями Гусарівка і Запоріжжя-Кам'янське цей електропоїзд проїжджає 22 зупинок. Серед них Барвенкове(14.07), Самійлівка(15.46), 156 Км(17.12), Нижньодніпровськ-Вузол-парк З(18.06), 169 Км(19.03), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Гусарівка - Запоріжжя-Кам'янське, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Гусарівка Запоріжжя-Кам'янське ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Гусарівка - Запоріжжя-Кам'янське можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Гусарівка та Запоріжжя-Кам'янське – 224.9 км. Ціна квитка на електричку Гусарівка Запоріжжя-Кам'янське складає 90.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7008-7007 Краматорськ Верхівцеве 13.58
Гусарівка
19.16
Запоріжжя-Кам'янське
5 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Гусарівка -Запоріжжя-Кам'янське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Гусарівка — Запоріжжя-Кам'янське

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Запоріжжя-Кам'янське — Гусарівка