У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ічня - Пирятин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ічня - Пирятин:

Поточний розклад електричок Ічня - Пирятин включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 28 хв зі станції Ічня і прибуває на станцію Пирятин о 19 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6333 сполученням Бахмач-Пас. - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 2 г 15 хв. Між станціями Ічня і Пирятин цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Августівський(07.12), 732 Км(07.45), 750 Км(08.26), 780 Км(09.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ічня - Пирятин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ічня Пирятин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ічня - Пирятин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6333 Бахмач Гребінка 07.00
Ічня
09.15
Пирятин
2 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути
6245 Бахмач Гребінка 17.28
Ічня
19.33
Пирятин
2 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ічня -Пирятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ічня — Пирятин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пирятин — Ічня