У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6245 Бахмач-Пас. — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6245 сполученням Бахмач-Пас. - Гребінка відправляється зі станції Бахмач-Пас. о 17.10 і прибуває на станцію Гребінка о 21.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 668 Км, Варварівський, 684 Км, Рожнівка, Ічня, 720 Км, 727 Км, 732 Км, Прилуки, 750 Км, Грабарівка, Сосинівка, Тарасівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмач-Пас. 17.10
Бахмач-Київський 17.16 2 хв  17.18 6 хв 
668 Км 17.28 1 хв  17.29 18 хв 
Гришки 17.36 1 хв  17.37 26 хв 
Варварівський 17.41 1 хв  17.42 31 хв 
Осинівка 17.48 1 хв  17.49 38 хв 
684 Км 17.55 1 хв  17.56 45 хв 
Більмачівка 18.04 1 хв  18.05 54 хв 
Рожнівка 18.14 1 хв  18.15 1 г  4 хв 
702 Км 18.22 1 хв  18.23 1 г  12 хв 
Ічня 18.32 2 хв  18.34 1 г  22 хв 
Августівський 18.44 1 хв  18.45 1 г  34 хв 
720 Км 18.51 1 хв  18.52 1 г  41 хв 
Коломійцеве 18.58 1 хв  18.59 1 г  48 хв 
727 Км 19.06 1 хв  19.07 1 г  56 хв 
729 Км 19.10 1 хв  19.11 2 г 
732 Км 19.17 1 хв  19.18 2 г  7 хв 
738 Км 19.27 1 хв  19.28 2 г  17 хв 
Прилуки 19.37 8 хв  19.45 2 г  27 хв 
746 Км 19.53 1 хв  19.54 2 г  43 хв 
750 Км 20.00 1 хв  20.01 2 г  50 хв 
Линовиця 20.06 7 хв  20.13 2 г  56 хв 
Грабарівка 20.26 1 хв  20.27 3 г  16 хв 
773 Км 20.34 1 хв  20.35 3 г  24 хв 
Сосинівка 20.41 1 хв  20.42 3 г  31 хв 
Пирятин 20.54 5 хв  20.59 3 г  44 хв 
Тарасівка 21.06 1 хв  21.07 3 г  56 хв 
798 Км 21.20 1 хв  21.21 4 г  10 хв 
Гребінка 21.26 4 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6245 Бахмач-Пас. — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728