У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6245 Бахмач — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Бахмач - Гребінка номер 6245 відправляється зі станції Бахмач-Пас. о 16.10 і прибуває на станцію Гребінка о 20.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6245 Бахмач - Гребінка пролягає по таким станціям як 668 Км, Варварівський, 684 Км, Рожнівка, Ічня, 720 Км, 727 Км, 732 Км, Прилуки, 750 Км, Грабарівка, Сосинівка, Тарасівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмач-Пас. 16.10
Бахмач-Київський 16.16 1 хв  16.17 6 хв 
668 Км 16.27 1 хв  16.28 17 хв 
Гришки 16.34 1 хв  16.35 24 хв 
Варварівський 16.39 1 хв  16.40 29 хв 
Осинівка 16.45 1 хв  16.46 35 хв 
684 Км 16.52 1 хв  16.53 42 хв 
Більмачівка 17.00 1 хв  17.01 50 хв 
Рожнівка 17.10 1 хв  17.11 1 г 
702 Км 17.17 1 хв  17.18 1 г  7 хв 
Ічня 17.27 1 хв  17.28 1 г  17 хв 
Августівський 17.37 1 хв  17.38 1 г  27 хв 
720 Км 17.43 1 хв  17.44 1 г  33 хв 
Коломійцеве 17.49 1 хв  17.50 1 г  39 хв 
727 Км 17.57 1 хв  17.58 1 г  47 хв 
729 Км 18.01 1 хв  18.02 1 г  51 хв 
732 Км 18.07 1 хв  18.08 1 г  57 хв 
738 Км 18.17 1 хв  18.18 2 г  7 хв 
Прилуки 18.26 4 хв  18.30 2 г  16 хв 
746 Км 18.37 1 хв  18.38 2 г  27 хв 
750 Км 18.44 1 хв  18.45 2 г  34 хв 
Линовиця 18.50 2 хв  18.52 2 г  40 хв 
Грабарівка 19.05 1 хв  19.06 2 г  55 хв 
773 Км 19.13 1 хв  19.14 3 г  3 хв 
Сосинівка 19.20 1 хв  19.21 3 г  10 хв 
Пирятин 19.33 3 хв  19.36 3 г  23 хв 
Тарасівка 19.43 1 хв  19.44 3 г  33 хв 
798 Км 19.57 1 хв  19.58 3 г  47 хв 
Гребінка 20.03 3 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6245 Бахмач-Пас. — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930