У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Іловайськ - Дебальцеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Іловайськ - Дебальцеве:

Поточний розклад електричок Іловайськ - Дебальцеве включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 31 хв зі станції Іловайськ і прибуває на станцію Дебальцеве о 12 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6608 сполученням Іловайськ - Дебальцеве, в цьому випадку поїздка займе 2 г 21 хв. Між станціями Іловайськ і Дебальцеве цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Харцизьк(10.49), Шляхопровід(11.14), 6 Км(12.02), Вуглегірськ(12.29), Абрикосовий(12.44), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Іловайськ - Дебальцеве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Іловайськ Дебальцеве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Іловайськ - Дебальцеве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6608 Іловайськ Дебальцеве 10.31
Іловайськ
12.52
Дебальцеве
2 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Іловайськ -Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .