У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6602 Іловайськ — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Іловайськ - Дебальцеве номер 6602 відправляється зі станції Іловайськ о 05.16 і прибуває на станцію Дебальцеве о 09.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6602 Іловайськ - Дебальцеве пролягає по таким станціям як 78 Км, 71 Км, Орлова Слобода, Сороче, 48 Км, Торез, Пелагіївський, 20 Км, Нікішене, Чорнухине, Майданчик 1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 05.16
Німчине 05.29 1 хв  05.30 13 хв 
78 Км 05.38 1 хв  05.39 22 хв 
Скосирська 04.42 1 хв  04.43 34 хв 
71 Км 05.46 1 хв  05.47 30 хв 
68 Км 05.51 1 хв  05.52 35 хв 
Орлова Слобода 05.59 1 хв  06.00 43 хв 
Зуївський 06.04 1 хв  06.05 48 хв 
Сороче 06.12 1 хв  06.13 56 хв 
Сердите 06.23 1 хв  06.24 1 г  7 хв 
48 Км 06.32 1 хв  06.33 1 г  16 хв 
Постникове 06.52 1 хв  06.53 1 г  36 хв 
Торез 07.16 6 хв  07.22 2 г 
33 Км 07.40 1 хв  07.41 2 г  24 хв 
Пелагіївський 07.52 1 хв  07.53 2 г  36 хв 
Розсипна 08.03 1 хв  08.04 2 г  47 хв 
20 Км 08.12 1 хв  08.13 2 г  56 хв 
Кумшацький 08.24 1 хв  08.25 3 г  8 хв 
Нікішене 08.36 1 хв  08.37 3 г  20 хв 
Рідкодуб 08.42 1 хв  08.43 3 г  26 хв 
Чорнухине 08.53 1 хв  08.54 3 г  37 хв 
Майданчик 2 09.02 1 хв  09.03 3 г  46 хв 
Майданчик 1 09.09 1 хв  09.10 3 г  53 хв 
Дебальцеве 09.23 4 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6602 Іловайськ — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031