У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Іловайськ - Кринична
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Іловайськ - Кринична:

Поточний розклад електричок Іловайськ - Кринична включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 46 хв зі станції Іловайськ і прибуває на станцію Кринична о 19 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 620 сполученням Успенська - Кринична, в цьому випадку поїздка займе 0 г 49 хв. Між станціями Іловайськ і Кринична цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Іловайськ - Кринична, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Іловайськ Кринична ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Іловайськ - Кринична можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6002 Іловайськ Кринична 06.24
Іловайськ
07.10
Кринична
46 хв Курсує щоденно - переглянути
6004 Іловайськ Кринична 08.03
Іловайськ
08.51
Кринична
48 хв Курсує щоденно - переглянути
620 Успенська Кринична 15.06
Іловайськ
15.55
Кринична
49 хв Курсує щоденно - переглянути
6076 Іловайськ Кринична 18.46
Іловайськ
19.30
Кринична
44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Іловайськ -Кринична можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Іловайськ — Кринична

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кринична — Іловайськ