У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ізов - Іваничі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ізов - Іваничі:

Поточний розклад електричок Ізов - Іваничі включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 17 хв зі станції Ізов і прибуває на станцію Іваничі о 21 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6305-6306 сполученням Ковель - Червоноград, в цьому випадку поїздка займе 1 г 29 хв. Між станціями Ізов і Іваничі цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них 27 Км(20.22), Володимир-Волинський(20.58), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ізов - Іваничі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ізов Іваничі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ізов - Іваничі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6305-6306 Ковель Червоноград 20.17
Ізов
21.46
Іваничі
1 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ізов -Іваничі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ізов — Іваничі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Іваничі — Ізов