Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ізов
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ізов:

Актуальний розклад електричок по станції Ізов містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ізов з такими станціями і населеними пунктами як Ковель. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 55 хв до пункту призначення Ковель. Найближчі станції та зупинні пункти 27 Км, Устилуг. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ізов відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Ізов, Ізов - Ковель. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ізов відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6301 Ковель Ізов 07.40 Курсує щоденно - переглянути
6304 Ізов Ковель 09.00 Курсує щоденно - переглянути
6305 Ковель Ізов 19.13 Курсує щоденно - переглянути
6308 Ізов Ковель 20.55 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ізов можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ізов