У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кам'янське - 88 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Кам'янське - 88 Км:

Поточний розклад електричок Кам'янське - 88 Км включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 31 хв зі станції Кам'янське і прибуває на станцію 88 Км о 18 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6043 сполученням Дніпро-Головний - П'ятихатки-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 38 хв. Між станціями Кам'янське і 88 Км цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них 149 Км(21.26), 125 Км(22.07), 104 Км(22.34), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Кам'янське - 88 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Кам'янське 88 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Кам'янське - 88 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Кам'янське та 88 Км – 85.8 км. Ціна квитка на електричку Кам'янське 88 Км складає 40.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Кам'янське -88 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кам'янське — 88 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 88 Км — Кам'янське