У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кам'янське - Благословенна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Кам'янське - Благословенна:

Поточний розклад електричок Кам'янське - Благословенна включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 44 хв зі станції Кам'янське і прибуває на станцію Благословенна о 15 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6027 сполученням Дніпро-Головний - Кривий Ріг-Головний, в цьому випадку поїздка займе 1 г 56 хв. Між станціями Кам'янське і Благословенна цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них 149 Км(13.53), 119 Км(14.27), Сорокопанівка(15.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Кам'янське - Благословенна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Кам'янське Благословенна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Кам'янське - Благословенна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Кам'янське та Благословенна – 94.9 км. Ціна квитка на електричку Кам'янське Благословенна складає 41.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6011 Дніпро Кривий Ріг 07.51
Запоріжжя-Кам'янське
09.47
Благословенна
1 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути
6027* Дніпро Кривий Ріг 13.44
Запоріжжя-Кам'янське
15.40
Благословенна
1 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Кам'янське -Благословенна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кам'янське — Благословенна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Благословенна — Кам'янське