У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кам'янське - Нижньодніпровськ-Вузол
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Кам'янське - Нижньодніпровськ-Вузол:

Поточний розклад електричок Кам'янське - Нижньодніпровськ-Вузол включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 16 хв зі станції Кам'янське і прибуває на станцію Нижньодніпровськ-Вузол о 06 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7008-7009 сполученням Верхівцеве - Краматорськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 7 хв. Між станціями Кам'янське і Нижньодніпровськ-Вузол цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Сухачівка(05.34), Нижньодніпровськ-Вузол-парк З(06.20), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Кам'янське - Нижньодніпровськ-Вузол, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Кам'янське Нижньодніпровськ-Вузол ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Кам'янське - Нижньодніпровськ-Вузол можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Кам'янське та Нижньодніпровськ-Вузол – 42.4 км. Ціна квитка на електричку Кам'янське Нижньодніпровськ-Вузол складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7008-7009 Верхівцеве Краматорськ 05.16
Кам'янське-Пасажирське
06.23
Нижньодніпровськ-Вузол
1 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Кам'янське -Нижньодніпровськ-Вузол можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .