У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Знам'янський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Харків - Знам'янський:

Поточний розклад електричок Харків - Знам'янський включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 05 хв зі станції Харків і прибуває на станцію Знам'янський о 18 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6825-6815 сполученням Харків-Пас. - Слов'янськ, в цьому випадку поїздка займе 4 г 57 хв. Між станціями Харків і Знам'янський цей електропоїзд проїжджає 27 зупинок. Серед них Мерефа(07.13), Герсеванівський(08.48), Бурбулатівська(10.11), Чайчин Міст(10.58), Торецький(11.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Харків - Знам'янський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Харків Знам'янський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Харків - Знам'янський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Харків та Знам'янський – 292.0 км. Ціна квитка на електричку Харків Знам'янський складає 58.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6825-6815 Харків Слов'янськ 06.47
Харків-Пас.
11.44
Знам'янський
4 г 57 хв Курсує щоденно - переглянути
6823-6813* Харків Краматорськ 14.05
Харків-Пас.
18.14
Знам'янський
4 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Харків -Знам'янський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Знам'янський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Знам'янський — Харків