У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янський - Харків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янський - Харків:

Поточний розклад електричок Знам'янський - Харків включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 20 хв зі станції Знам'янський і прибуває на станцію Харків о 12 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6816-6826 сполученням Слов'янськ - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 4 г 19 хв. Між станціями Знам'янський і Харків цей електропоїзд проїжджає 23 зупинок. Серед них Прелеснянський(16.21), Дерезівка(16.58), Григорівка(17.25), 950 Км(17.59), Краснопавлівка(18.52), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янський - Харків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янський Харків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янський - Харків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Знам'янський та Харків – 266.4 км. Ціна квитка на електричку Знам'янський Харків складає 100.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6812-6822* Краматорськ Харків 08.20
Знам'янський
12.29
Харків-Пас.
4 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
6816-6826 Слов'янськ Харків 16.17
Знам'янський
20.36
Харків-Пас.
4 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янський -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янський — Харків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків — Знам'янський