У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків-Пас. - Залютине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Харків-Пас. - Залютине:

Поточний розклад електричок Харків-Пас. - Залютине включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 35 хв зі станції Харків-Пас. і прибуває на станцію Залютине о 06 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6145-6146 сполученням Харків-Пас. - Золочів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 13 хв. Між станціями Харків-Пас. і Залютине цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Харків-Пас. - Залютине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Харків-Пас. Залютине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Харків-Пас. - Залютине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Харків-Пас. та Залютине – 6.0 км. Ціна квитка на електричку Харків-Пас. Залютине складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6145-6146 Харків Золочів 06.35
Харків-Пас.
06.48
Залютине
13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Харків-Пас. -Залютине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків-Пас. — Залютине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Залютине — Харків-Пас.