У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хацьки - Золотоноша-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Хацьки - Золотоноша-1:

Поточний розклад електричок Хацьки - Золотоноша-1 включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 59 хв зі станції Хацьки і прибуває на станцію Золотоноша-1 о 22 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6096 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 45 хв. Між станціями Хацьки і Золотоноша-1 цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Білозір'я(21.03), ЗТА(22.04), Філівка(22.37), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Хацьки - Золотоноша-1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Хацьки Золотоноша-1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Хацьки - Золотоноша-1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6096 Ім. Тараса Шевченка Гребінка 20.59
Хацьки
22.44
Золотоноша-1
1 г 45 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Хацьки -Золотоноша-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Хацьки — Золотоноша-1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Золотоноша-1 — Хацьки