У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хацьки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хацьки:

Актуальний розклад електричок по станції Хацьки містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Хацьки з такими станціями і населеними пунктами як Черкаси, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Гребінка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 26 хв до пункту призначення Ім. Тараса Шевченка. Найближчі станції та зупинні пункти Піонерська, Білозір'я. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Хацьки відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Цвіткове - Черкаси, Черкаси - Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка - Черкаси. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хацьки відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Хацьки - Ім. Тараса Шевченка від 15.90 грн. (13.0 км)

  • Хацьки - Черкаси від 15.90 грн. (18.0 км)

  • Хацьки - Знам'янка від 38.90 грн. (114.0 км)

  • Хацьки - Кам'янка від 23.00 грн. (43.0 км)

  • Хацьки - Фундукліївка від 28.00 грн. (58.0 км)

  • Хацьки - Сміла від 14.00 грн. (7.0 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Хацьки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хацьки