У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хацьки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хацьки:

Актуальний розклад електричок по станції Хацьки містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Хацьки з такими станціями і населеними пунктами як Черкаси, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 38 хв до пункту призначення Ім. Тараса Шевченка. Найближчі станції та зупинні пункти Піонерська, Білозір'я, Центральна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Хацьки відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Ім. Тараса Шевченка, Миронівка - Черкаси, Черкаси - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хацьки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Хацьки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хацьки