У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ходорів - Стрий(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ходорів - Стрий(всі вокзали):

Поточний розклад електричок Ходорів - Стрий(всі вокзали) включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 39 хв зі станції Ходорів і прибуває на станцію Стрий(всі вокзали) о 06 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6085 сполученням Ходорів - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 1 г 7 хв. Між станціями Ходорів і Стрий(всі вокзали) цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Бородчиці(18.07), Гніздичів(18.29), Стриганці(18.39), Піщани(18.51), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ходорів - Стрий(всі вокзали), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ходорів Стрий(всі вокзали) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ходорів - Стрий(всі вокзали) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6081 Ходорів Стрий 05.39
Ходорів
06.45
Стрий
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6085 Ходорів Стрий 18.00
Ходорів
19.07
Стрий
1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ходорів -Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ходорів — Стрий(всі вокзали)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Стрий(всі вокзали) — Ходорів