У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хорошеве - Запоріжжя-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Хорошеве - Запоріжжя-1:

Поточний розклад електричок Хорошеве - Запоріжжя-1 включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 53 хв зі станції Хорошеве і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 17 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6124-6123 сполученням Дніпро-Головний - Запоріжжя-1, в цьому випадку поїздка займе 2 г 12 хв. Між станціями Хорошеве і Запоріжжя-1 цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них 230 Км(14.56), 1045 Км(15.31), Новогупалівка(16.04), Іскра(16.52), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Хорошеве - Запоріжжя-1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Хорошеве Запоріжжя-1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Хорошеве - Запоріжжя-1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Хорошеве та Запоріжжя-1 – 82.8 км. Ціна квитка на електричку Хорошеве Запоріжжя-1 складає 40.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6124-6123* Дніпро Запоріжжя 14.53
Хорошеве
17.05
Запоріжжя-1
2 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Хорошеве -Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Хорошеве — Запоріжжя-1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Запоріжжя-1 — Хорошеве