У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Христинівка - Розкошівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Христинівка - Розкошівка:

Поточний розклад електричок Христинівка - Розкошівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 35 хв зі станції Христинівка і прибуває на станцію Розкошівка о 08 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6421 сполученням Умань - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 24 хв. Між станціями Христинівка і Розкошівка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Христинівка - Розкошівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Христинівка Розкошівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Христинівка - Розкошівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Христинівка та Розкошівка – 16.0 км. Ціна квитка на електричку Христинівка Розкошівка складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6421 Умань Вапнярка 08.35
Христинівка
08.59
Розкошівка
24 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Христинівка -Розкошівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Христинівка — Розкошівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Розкошівка — Христинівка