У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Христинівка - Умань
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Христинівка - Умань:

Поточний розклад електричок Христинівка - Умань включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 17 хв зі станції Христинівка і прибуває на станцію Умань о 18 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6424 сполученням Христинівка - Умань, в цьому випадку поїздка займе 0 г 33 хв. Між станціями Христинівка і Умань цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. Серед них Розсішки(18.30), Паланка-1(18.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Христинівка - Умань, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Христинівка Умань ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Христинівка - Умань можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6422 Христинівка Умань 06.35
Христинівка
07.08
Умань
33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6355-6356 Черкаси Умань 12.54
Христинівка
13.27
Умань
33 хв Курсує щоденно - переглянути
6424 Христинівка Умань 18.17
Христинівка
18.50
Умань
33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Христинівка -Умань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Христинівка — Умань

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Умань — Христинівка