У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Умань - Христинівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Умань - Христинівка:

Поточний розклад електричок Умань - Христинівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 26 хв зі станції Умань і прибуває на станцію Христинівка о 18 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6355-6356 сполученням Умань - Черкаси, в цьому випадку поїздка займе 0 г 32 хв. Між станціями Умань і Христинівка цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Умань - Христинівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Умань Христинівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Умань - Христинівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6421 Умань Вапнярка 07.30
Умань
08.01
Христинівка
31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6355-6356 Умань Черкаси 13.46
Умань
14.18
Христинівка
32 хв Курсує щоденно - переглянути
6423 Умань Христинівка 18.26
Умань
18.56
Христинівка
30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Умань -Христинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Умань — Христинівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Христинівка — Умань