У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хвалибога - Островець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Хвалибога - Островець:

Поточний розклад електричок Хвалибога - Островець включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 28 хв зі станції Хвалибога і прибуває на станцію Островець о 09 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6452 сполученням Коломия - Заліщики, в цьому випадку поїздка займе 0 г 9 хв. Між станціями Хвалибога і Островець цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Хвалибога - Островець, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Хвалибога Островець ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Хвалибога - Островець можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6452 Коломия Заліщики 09.28
Хвалибога
09.37
Островець
9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Хвалибога -Островець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Хвалибога — Островець

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Островець — Хвалибога