У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хвалибога
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хвалибога:

Актуальний розклад електричок по станції Хвалибога містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Хвалибога з такими станціями і населеними пунктами як Заліщики, Коломия. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 59 хв до пункту призначення Коломия. Найближчі станції та зупинні пункти Гвіздець, Островець. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Хвалибога відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Заліщики - Коломия. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хвалибога відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Хвалибога - Коломия від 17.99 грн. (30.5 км)

  • Хвалибога - Заліщики від 31.00 грн. (52.9 км)

  • Хвалибога - Городенка від 17.99 грн. (23.2 км)

  • Хвалибога - Стефанешти від 27.00 грн. (42.7 км)

  • Хвалибога - Гвіздець від 11.00 грн. (5.5 км)

  • Хвалибога - Підгайчики від 12.99 грн. (17.2 км)

  • Хвалибога - Кострижівка від 27.00 грн. (50.9 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6452 Коломия Заліщики 09.44 1 хв  09.45 Курсує щоденно - переглянути
6451 Заліщики Коломия 14.58 1 хв  14.59 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Хвалибога можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хвалибога