У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Колгоспка - Канцерівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Колгоспка - Канцерівка:

Поточний розклад електричок Колгоспка - Канцерівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 45 хв зі станції Колгоспка і прибуває на станцію Канцерівка о 18 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6492 сполученням Марганець - Запоріжжя-2, в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Колгоспка і Канцерівка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Колгоспка - Канцерівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Колгоспка Канцерівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Колгоспка - Канцерівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Колгоспка та Канцерівка – 10.0 км. Ціна квитка на електричку Колгоспка Канцерівка складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6492 Марганець Запоріжжя 06.49
Колгоспка
07.03
Канцерівка
14 хв Курсує щоденно - переглянути
6496 Марганець Запоріжжя 18.45
Колгоспка
18.55
Канцерівка
10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Колгоспка -Канцерівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Колгоспка — Канцерівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Канцерівка — Колгоспка