У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коломия - Ценява
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Коломия - Ценява:

Поточний розклад електричок Коломия - Ценява включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 28 хв зі станції Коломия і прибуває на станцію Ценява о 08 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6452 сполученням Коломия - Заліщики, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Коломия і Ценява цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Коломия - Ценява, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Коломия Ценява ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Коломия - Ценява можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Коломия та Ценява – 4.9 км. Ціна квитка на електричку Коломия Ценява складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6452 Коломия Заліщики 08.28
Коломия
08.35
Ценява
7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Коломия -Ценява можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коломия — Ценява

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ценява — Коломия