У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ценява
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ценява:

Актуальний розклад електричок по станції Ценява містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ценява з такими станціями і населеними пунктами як Заліщики, Коломия. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 40 хв до пункту призначення Коломия. Найближчі станції та зупинні пункти Коломия, Підгайчики. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ценява відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Заліщики - Коломия. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ценява відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6452 Коломия Заліщики 08.39 1 хв  08.40 Курсує щоденно - переглянути
6451 Заліщики Коломия 15.39 1 хв  15.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ценява можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ценява