У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коновалове - Гадяч
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Коновалове - Гадяч:

Поточний розклад електричок Коновалове - Гадяч включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 37 хв зі станції Коновалове і прибуває на станцію Гадяч о 13 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6684-6683 сполученням Кременчук - Гадяч, в цьому випадку поїздка займе 0 г 43 хв. Між станціями Коновалове і Гадяч цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Коновалове - Гадяч, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Коновалове Гадяч ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Коновалове - Гадяч можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6684-6683 Кременчук Гадяч 12.37
Коновалове
13.20
Гадяч
43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Коновалове -Гадяч можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коновалове — Гадяч

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гадяч — Коновалове