У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коновалове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Коновалове:

Актуальний розклад електричок по станції Коновалове містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Коновалове з такими станціями і населеними пунктами як Гадяч, Кременчук. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 31 хв до пункту призначення Кременчук. Найближчі станції та зупинні пункти 9 Км, Венеславівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Коновалове відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гадяч - Кременчук. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Коновалове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6683 Кременчук Гадяч 12.36 1 хв  12.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6684 Гадяч Кременчук 15.30 1 хв  15.31 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Коновалове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Коновалове