З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коновалове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Коновалове:

Розклад поїздів по станції Коновалове включає в себе 2 поїздів за такими напрямками як Гадяч, Лохвиця, в сумі зі станції Коновалове можна виїхати за 2 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Гадяч - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 36 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 27 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 51 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Коновалове.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Коновалове, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
962О Лохвиця Гадяч 06.35 1 хв  06.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
961Д Гадяч Лохвиця 12.38 1 хв  12.39 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Коновалове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Коновалове