У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Костопіль - Рокитне(39 Км)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Костопіль - Рокитне(39 Км):

Поточний розклад електричок Костопіль - Рокитне(39 Км) включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 41 хв зі станції Костопіль і прибуває на станцію Рокитне(39 Км) о 18 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6335-6336 сполученням Здолбунів-Пас. - Сарни, в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Костопіль і Рокитне(39 Км) цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Костопіль - Рокитне(39 Км), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Костопіль Рокитне(39 Км) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Костопіль - Рокитне(39 Км) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Костопіль та Рокитне(39 Км) – 5.4 км. Ціна квитка на електричку Костопіль Рокитне(39 Км) складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6335-6336 Здолбунів Сарни 18.41
Костопіль
18.47
Рокитне(39 Км)
6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Костопіль -Рокитне(39 Км) можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Костопіль — Рокитне(39 Км)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рокитне(39 Км) — Костопіль